У Сумах оприлюднили відео, де перші особи ділять комунальне майно

Після паювання місто Суми нібито недоотримало 1,2 млн грн. З питанням, де поділися гроші, сьогодні, 7 липня, на сесії міськради звернувся у своєму запиті до прокуратури депутат міськради Володимир Чепік.

Мова йде про споруди військового містечка (вул. Г. Кондратьєва, 165/57 і 165/59), разом з правом на оренду яких рік тому було отримано право на користування 2 га землі. Родичем орендаря виявився тоді ще депутат міськради від фракції ВО «Батьківщина» Вадим Лисий.

На сесії міськради депутат Володимир Чепик оприлюднив відео з кабінету першого заступника мера Володимира Войтенка, де також присутні Вадим Лисий і мер Олександр Лисенко, які обговорюють питання оренди. У розмові прозвучала цифра «2,2 млн грн у бюджет» і питання першого заступника: «У чий бюджет?». Як виявилося, у бюджет міста Суми дійшов 1 млн грн. Де «осіли» решта грошей і поцікавився у своєму запиті, адресованому прокуратурі, Володимир Чепик. Його запит підтримали ще 32 депутати.

Під час обговорення запиту мер повідомив, що Вадим Лисий виключений з лав партії ВО «Батьківщина» і, очевидно, вирішивши, що, якщо не можеш побороти, то потрібно очолити, заявив, що до запиту депутата прикріплює і своє звернення в прокуратуру з цього питання.

“С*ка, вони роблять вигляд, що нічого не відбулося. Для того щоб депутати не почули слова мера та його зама про передачу майна громади родичам депутата СМР, вони зірвали перегляд відео на сесії. Захисником “честі та гідності” Батьківщини виступив депутат Олег Левченко. Влаштував істерію про політичне замовлення. Міський голова, як завжди зробив вигляд невинного ягня, мабуть йому не відоме поняття аукціону. Він перевів стрілки на Вадима Лисого повідомивши про заниження вартості приміщень з боку підприємців. Мінімальною кількістю голосів запит до прокуратури про втрату бюджету у 1,2 млн. було підтримано”, – написав у Фейсбуці депутат Чепік.

Джерело: gorod.sumy.ua