У Сумській мерії очікують вливання “свіжої крові”

Органи місцевого самоврядування Сум поповняться 35 стажистами. Практику проходитимуть сумчани віком до 35 років, які мають повну вищу освіту або навчаються на 4-5 курсах вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

15 березня у міськраді провели першу установчу зустріч із кандидатами на проходження стажування у структурних підрозділах мерії.

Заступник міського голови Степан Пак бачить програму мінімум і максимум: перша – дати уявлення про роботу в органах місцевого самоврядування, друга – підготувати компетентних управлінців і запросити кращих на роботу.

«Завдяки стажуванню ми складемо уявлення про вас, і тоді у разі потреби зможемо залучати до служби найбільш підготовлених людей. Окрім того, вливання «свіжої крові» завжди корисно, і ми з можемо від вас почути, якою ви бачити організацію роботи в органах місцевого самоврядуванням. Втім, для того вам необхідно буде ґрунтовно вивчити роботу структурного підрозділу, до якого ви йдете», – зазначив начальник відділу організаційно-кадрової роботи Андрій Антоненко.