У Тростянці однопартійці Президента ігнорують підписаний ним Закон

На нараді, яка днями відбулася в обласному парламенті та стосувалася роздержавлення комунальних ЗМІ, обговорили ситуацію із звільненням головного редактора газети «Новини Тростянеччини», який очолював її 10 років, а під час процесу роздержавлення раптом став профнепригодним.

Депутат облради Наталія Калініченко вважає, що тростянецькі депутати звели нанівець дію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». З цього приводу виступив голова Тростянецької райради Андрій Корж. Він говорив про збитковість видання, неготовність депутатів сприйняти роздержавлення газети на першому етапі, абсолютну незаполітизованість у ставленні до керівника районки. «Ми хочемо вивести її на безборговий стан і тільки після цього виконати норму Закону щодо роздержавлення», – наголосив посадовець, після чого відразу покинув засідання.

Насправді газета, за підсумками минулого року, мала прибутки, її тираж – понад три тисячі екземплярів. Павло Зленко вже виграв перший суд по винесеній йому депутатським корпусом догані. Нараз чекає другого засідання, щоб поновитися на посаді. Якщо це станеться, компенсація за пропуски на роботі ляже на районний бюджет.

Джерело: everyday.sumy.ua