Вчителька-депутат на Сумщині закликає фермерів до соціальної відповідальності

17

Напередодні нового навчального року депутат Сумської районної ради (партія УКРОП) Лариса Таран забезпечила можливість встановити в Пушкарівській НВК нові пластикові вікна. Для цього вона спрямувала 40 тисяч депутатських коштів.

“Цього року навчально-виховний заклад відзначає 90 років від заснування. Як вчитель початкових класів цієї школи і як депутат я постійно докладаю максимум зусиль, щоб умови навчання дітей ставали кращими”, – говорить укропівка.

Напередодні 1 вересня у закладі, де навчаються 50 учнів та виховуються 22 дитини у дитсадку, було проведено ремонт. Педагоги та батьки власноруч відремонтували класи, коридори, встановили нові парти.

За словами Лариси Таран, керівництво освітнього закладу зверталося також до місцевих фермерів.

“Один з них, Микола Бутенко, пообіцяв допомогти інвентарем для шкільного табору для малечі – поки що чекаємо на обіцяне. Так само інший підприємець, що обробляє землю навколо Пушкарівки, Дмитро Древаль, згодився допомогти школі матеріально після збору цьогорічного урожаю. Сподіваємось, в рік 90-ліття Пушкарівської НВК нам допоможуть, а місцеві фермери будуть соціально відповідальними не лише на свята”, – говорить укропівка.

16

На правах реклами