ВЕЛИКА ГРА: КЛОЧКО ВТРАТИТЬ МАНДАТ, А ЛЯШКО ПРИЇДЕ ЗНІМАТИ САЛАТЕНКА?

Наступна сесія облради може стати доленосною у житті Сумщини. Як стало відомо редакції сайту «СТС» із власних джерел у впливових владних колах, цієї п’ятниці політична мапа області може докорінно змінитися. Зокрема, на сесії облради голова облдержадміністрації Микола Клочко може позбутися свого депутатського мандату. Пов’язано це начебто зі зміною законодавства України, згідно з яким тепер він не зможе суміщати дві посади.

Цікаво, кажуть, що наступним за списком БПП має стати Дмитро Нагорний – колишній виконуючий обов’язки керівника «Облагролісу», а також звинувачений нещодавно на бютівському форумі у корупції. Проте, згідно із результатами  виборів, перед Нагорним ще кілька кандидатур, тому наразі, за нашою інформацією, цих людей просять відмовитися від депутатства за власним бажанням.

Однак  головною подією на сесії, скоріше за все, стане візит лідера Радикальної Партії Олега Ляшка. Один із варіантів мети приїзду радикального народного депутата – спроба зняття з посади голови облради Семена Салатенка. За нашою інформацією, для протидії та підтримки бютівці намагалися привезти на сесійне засідання навіть Юлію Тимошенко, але, як нам розповіли, та відмовилася. При цьому можна припустити, що замість Тимошенко може приїхати цілий десант бютівських народних депутатів, для яких Сумська область є стратегічною завдяки підтримці виборців.

Редакція сайту «СТС» готова оперативно розмістити коментарі всіх згаданих політичних сил і лідерів, щоб хоч якось розв’язати цей клубок інтриг!