Випадок у Кролевеччині, коли люди постраждали від випарів аміаку, матиме наслідки для аграріїв усієї області

Губернатор Микола Клочко назвав фактично злочином діяльність агровиробників, що спричинила ДТП у Кролевецькому районі. Карета «швидкої» потрапила у «хмару» хімікатів, які опинилися на проїжджій частині під час обробітку зернових культур, через недогляд сільгосппідприємств.

Внаслідок аварії водій з отруєнням парами госпіталізований до реанімаційного відділення Кролевецької ЦРЛ, пасажири автомобіля також звернулися до медичних установ за допомогою.

Голова облдержадміністрації доручив Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-екологічного комплексу облдержадміністрації взяти питання на посилений контроль.

«Слід провести в районах роз’яснювальну роботу з сільгоспвиробниками. Вони мають розуміли всю ступінь відповідальності, коли використовують хімікати та небезпечні речовини у своїй роботі. Наразі державна екологічна інспекція займається цією проблемою безпосередньо на місці. Національна поліція в області вже відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину. Винні особи неодмінно понесуть відповідальність за витік аміаку», –  наголосив очільник області.