Вісім працівників сумського земуправління опинилися в лікарні через дії заммерів

Директор департаменту містобудування та земельних відносин Анатолій Жук повідомив на своїй сторінці у Фейсбук про інцидент, який стався вчора, 6 травня, у нього на робочому місці.

За словами чиновника, до департаменту завітали заступники міського голови Володимир Войтенко, Віктор Волонтирець і начальник правового управління міськради Олег Чайченко. Вони роздрукували всім працівникам відомства витяги з протоколу ліквідкомісії про їхнє звільнення та почали по черзі вручати. Це спричинило погіршення стану здоров’я у частини трудового колектива. Принаймні одну жінку госпіталізували, ще у сімох лікарі “швидкої” діагностували гіпертонічний криз.

“Сьогодні відбувся безприцедентний крок з боку влади, по відношенню до працівників, в історії сумського політикума. Отже все почалося з прибуття в департамент о 10 годині Войтенко, Чайченко, Волонтирця, декількох операторів та робітників відділу кадрів СМР. Промову почав Волорнтирець з образ в бік усіх співробітників про те, що ніби-то вони повний нуль, безграмотні та працюють в департаменті бо він над усіма зжалівся свого часу.
Саме під кінець його промови до кабінету де знаходилося близько 50-60 чоловік зайшов я. Це дуже вплинуло на карателів. Бо я відразу припинив ганебну промову та зухвале порушення закону. Волонтирцю наполегливо запропонував йти вже на пенсію. Він погодився та почав покидати кабінет. Але мені було цікаво, що він відповість та чи відповість на мої питання по суті того, що відбувається.
Спочатку Волонтирець намагався переконати мене, що вони внесли зміни в рішення ради про ліквідацію і рішення змінилося. Отже судове рішення ніби не має відношення до відкорегованого. Але я наполіг на тому, щоб він дав відповідь, чи змінювали вони пункти в основному рішенні, які стосувалися департаменту і які зупинені рішенням суду. Після декількох спроб зхитрувати, йому довелося відповісти. Відповіддю він підтвердив не виконання рішення суду.
Пізніше Чайченко, якому нічим було виправдовувати дії БЮТівської банди почав відверто, навіть в присутності правоохоронців говорити, що для них не існує рішення суду. Цитата ” Це не суд і це не суддя”. Нагадую, що позов подавали два УБД – працівники департаменту.
Отже розмова в кабінеті, а вірніше прямий і нахабний тиск на колектив продовжив Войтенко з Чайченко. Я повернувся в кабінет та зупинив грубе порушення закону.
Вони попрямували до приміщення АБК. Там роздрукували витяги з протоколу ліквід комісії про звільнення всіх співробітників та почали по черзі вручати робітникам. Спочатку намагалися примусити кожного по одному заходити до них на катування. По іншому це не назвеш. Але цього ми не допустили.
Ці події дуже вплинули на жіночу частину колективу. І багатьом стало зле. Викликали швидку. Але Григорчук Людмилі Іванівні стало зовсім погано і її госпіталізували. Тиск у неї був 240. Вона була на межі. Зараз знаходиться в лікарні. Іншим надали допомогу на місті. Ще у 7 чоловік був гіпертонічний криз. Нащастя швидка приїхала вчасно.
Та ці події зовсім не вплинули на катів, вони продовжували свою брудну справу. Чайченко почав заходити до кожного кабінету та вручати наказ про звільнення. Мені довелося забрати ці папери, як доказ невиконання рішення суду. Отже чайник не вигадав нічого іншого, як викликати поліцію. Він зателефонував на 102 та заявив, що Жук його пограбував. Пізніше приїхали правоохоронці, але діяли вони толерантно та швидко відібравши пояснення і зрозумівши, що відбувається, залишили департамент.
Можу на останок сказати з впевненістю, що не чікав на таке свавілля. Та відсутність реакції на попередні злочини можновладців і розв*язала останнім нахабні пазурі. За свята оговтаємося і рішуче відповімо на порушення закону. Тим часом все ж сподіваємося на реакцію прокуратури. Чекати та відмовчуватися в даній ситуації злочинно. В разі відсутності втручання прокуратури будемо їхати в Київ з численною акцією. Колектив налаштований рішуче. Я навіть був вражений свідомістю та стійкістю колег. Дякую Всім!!!”, – написав Жук.