Юрій Чмирь подає до суду через високі тарифи

Фракція «Відродження» у Сумській обласній раді оголошує про підготовку судового позову щодо зниження тарифів. Про це повідомляють на офіційній сторінці політсили у Фейсбук.

У зв’язку з тим, що численні звернення до облдержадміністрації, обласної ради, виконкому щодо перегляду цін на тепло для жителів Сум не отримали відповіді, депутати «Відродження» ініціюють процес колективної подачі позовних заяв до суду – на Сумську міську раду та постачальників тепла.

Для цього запрошують усіх, хто хоче знизити тарифи, прийти у понеділок, 25 квітня, до приміщення обласної ради (м. Суми, пл. Незалежності, 2), де о 15:00 депутати розпочнуть складання колективного громадянського позову до суду. При собі потрібно мати паспорт громадянина України.

«У Сумах тариф на опалення та гарячу воду — найвищий в Україні. І він формувався місцевою владою. Населення уже пережило дві хвилі підняття тарифів. Третю хвилю, яку обіцяють у Києві, люди вже не витримають. Тому ми вирішили діяти.

Ми подаємо до суду і будемо йти до кінця. Упевнений, що сумчани нас підтримають і ми разом примусимо владу знизити тарифи і повернути людям гроші за недогріті труби та воду», — заявив голова Сумської обласної організації Партії “Відродження” Юрій Чмирь.