ЮРІЙ ЧМИРЬ ПРОПОНУЄ ЗБІЛЬШИТИ ФІНАНСУВАННЯ СУМСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

На фоні критичної ситуації в медичній галузі виділити на охорону здоров’я Сум лише 300 тисяч із 41 мільйона гривень, які з’явилися в результаті перевиконання бюджету, – це прояв байдужості до життя і здоров’я наших громадян. На цьому наголошує екс-губернатор, голова Сумської обласної організації Партії «Відродження» Юрій Чмирь.

«Сьогодні на сесії Сумської міськради депутати проголосували за зміни до міського бюджету у зв’язку з його перевиконанням на 41 млн грн.

Основні, мільйонні, пропозиції щодо розподілу цих коштів стосувалися проблем ЖКГ. Лише останнім рядком фігурує цифра 300 тис. грн, яку «щедро» спрямували на галузь охорони здоров’я. І це при тому, що ситуація в медичній галузі сьогодні найбільш критична за останні 25 років.

Через нестачу медпрепаратів в Україні помирають тисячі людей. Швидкими темпами росте кількість онкологічних, серцево-судинних захворювань, туберкульозу, а ліки від цих хвороб залишаються дорогими або дефіцитними.

Забувати про медичну галузь – це злочин, який може призвести до вимирання нації. Питання життя і здоров’я мають вирішуватися першочергово на всіх рівнях влади. Адже інвестуючи в здоров’я наших людей – ми інвестуємо в здорове майбутнє нашої країни», — наголосив Юрій Чмирь.