ЮРІЙ ПЕРЕПЕКА ПОВІДОМИВ ПРО НОВИЙ ПОГРОМ

Як поінформував депутат Сумської міськради  Юрій Перепека, сьогодні, 6 березня, провокатори-націоналісти вчергове атакували намет зі збору підписів проти перейменування сумських вулиць. Близько 13 години знову налетіла  “піар-гоп-компанія”: двоє в масках обливали фарбою баннери, інші намагалися розібрати палатку, в якій, до речі, за три години вдалося зібрати 730 підписів сумчан.

“Цього разу вони змінили тактику і вперед пустили дітей та жінок. Поліція стала між обома сторонами і зробила все, щоб все пройшло мирно. Чесне слово, нічого крім сміху, цей флеш-моб не викликає. Сектанти покрутились, познімали на камеру відеозвіт і пішли отримувати винагороду”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Перепека.

Він також додав, що чергова провокація стане приводом для нових сюжетів про знищення в Сумах свободи слова і заборону людям висловлювати свою думку з приводу недолугих вчинків міської влади.

“А взагалі, друзі, скажу я вам, очі опонентів місяць тому і сьогодні – це дві великі різниці, у них із кожним днем все більше невпевненості і страху”, –  зауважив депутат, запевнивши, що акція проти перейменування вулиць триватиме далі попри всі спроби їй завадити.

Безымянный-1