За рік Сумська облдержадміністрація витратила близько 116 млн грн на своє утримання

Про це йшлося під час публічного представлення звіту про витрачання в минулому році облдержадміністрацією коштів державного бюджету.
«Протягом 2015 року за рахунок загального фонду державного бюджету на заробітну плату з нарахуваннями використано 102,9 млн гривень. Середня заробітна плата державного службовця місцевих органів виконавчої влади (без нарахувань) склала 2 466 гривень на місяць (у 2014 році – 2503 гривні) », – відзвітував заступник директора Департаменту фінансів Сумської ОДА Олександр Василега.

Крім того, по спеціальному фонду на заробітну плату з нарахуваннями використано 600 тис. гривень. На оплату комунальних послуг та енергоносії в 2015 році витрачено 6,3 млн гривень. Капітальні витрати склали 1,2 млн гривень. Решту коштів, а саме 4,7 млн ??гривень, використані на оплату послуг (транспортних, зв’язку, охорони приміщень, системи оповіщення) придбання предметів, матеріалів, обладнання, паперу, канцелярського приладдя, паливно-мастильних матеріалів, витрати на службові відрядження працівників органів виконавчої влади, інші витрати (сплата податків і зборів, навчання членів тендерних комітетів і т.д.).

За словами чиновника, до складу Сумської обласної державної адміністрації входить апарат, 22 структурних підрозділів облдержадміністрації та 18 районних державних адміністрацій з їх управліннями і відділами. Гранична чисельність працівників місцевих державних адміністрацій області – 2570 одиниць, з них по обласній ланці, які утримуються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, – 613 (у тому числі апарат ОДА – 90 одиниць), за рахунок коштів спеціального фонду – 14 (управління капітального будівництва).

Джерело Данкор