Замгубернатора покваплює мера Сум із ремонтом колектору на Курському проспекті

У Сумській облдержадміінстрації відбулася нарада щодо соціально-економічного розвитку міста Суми.

Обговорюючи підняте мером Олександром Лисенком проблемне питання колекторів, необхідності їх ремонту і усунення аварійності, перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко акцентував на невідкладності ремонту колектору на проспекті Курський.

«На капітальний ремонт і будівництво мереж водопостачання та каналізування саме в цьому мікрорайоні потрібно кілька десятків мільйонів гривень. Ми вже зустрічалися з керівництвом «Міськводоканалу» з цього приводу і я переконаний, що обласна і міська влада можуть спільно, підписавши Меморандум про взаємодію, сприяти модернізації житлово-комунальної інфраструктури обласного центру. Тим паче, що в тій частині міста починається будівництво нового заводу ПАТ «Технологія» – перспективного бюджетоутворюючого підприємства», – зазначив посадовець.

Зміст Меморандуму полягає в тому, що Суми в цьому році вкладають кошти у завершення реконструкції мереж водопостачання, натомість вони зможуть розраховувати на допомогу облдержадміністрації у реалізації інших проектів.

«Головне, щоб ми встигли зробити мережі в цьому році і не поставили під загрозу зведення ще одного потужного і сучасного виробництва на Сумщині. Адже це робочі місця, інвестиції і розвиток економіки», – звернувся замгубернатора до Сумського міського голови.

Олександр Лисенко прийняв таку пропозицію і відзначив, що міська влада має напрацювання і готова до співпраці.

696