Заммера Сум звинуватив сумчан у некомпетентності та крикнув “До побачення!”

У Сумах на 100-метрову дорогу до будинку депутата виділили в 3 рази більше, ніж на кілометрову, де депутати не живуть. Про це йшлося сьогодні, 6 червня, на апаратній нараді в мерії.

Мешканка району Баси звинуватила міську владу в лобіюванні інтересів депутатів міськради, а не простих сумчан. Вона розповіла, що на кілометрову ділянку дороги по вул. Римського-Корсакова від вул. Борової до Володимирської (Чапаєва) в бюджеті закладено всього 1 млн грн. У той же час на 100-метрову ділянку дороги по вул. Польовій, де живе один із міських депутатів, витратять 2,8 млн грн. При цьому вул. Римського-Корсакова збираються звужувати, а вул. Польову розширювати, обладнавши до того ж тротуаром, обурилася сумчанка.

Мер Сум пообіцяв, що мільйон на Римського-Корсакова – це тільки початок. А ось заступник мера Віктор Волонтирець був більш відвертим у своїх почуттях – перейшов на крик і звинуватив простих жителів Сум у некомпетентності. Він додав, що саме міська влада має визначати пріоритети розвитку міста, а не прості сумчани без профільної освіти. “До побачення. Це приватний сектор”, –  завершив розмову Волонтирець.

Джерело: Данкор

Читайте також: