Заммера Волонтирець бачить у підвищенні тарифів ЖЕКів позитив

На брифінгу щодо підвищення  тарифів на житлово-комунальні послуги заступник міського голови, керуючий справами виконкому Віктор Волонтирець пояснив позицію влади.

«Тарифи на житлово-комунальні послуги було змінено цілком справедливо та обґрунтовано. Адже змінились основні складові тарифу на послуги у частині заробітної плати, поточного ремонту та електроенергії, опалення та газу. Всі розрахунки були перевірені департаментом інфраструктури міста у відповідності з чинним законодавством», – сказав посадовець.

Він також зазначив, що пріоритетом міської влади є не підвищення тарифів, а якість послуг, які надають обслуговуючі організації сумчанам. Тому відповідне рішення виконавчого комітету було доповнено низкою пунктів, які встановлюють контроль з боку мешканців за обґрунтованістю підвищення тарифів. Відтепер мешканцям будуть перераховувати вартість послуг, якщо такі були надані не в повному обсязі, що має бути засвідчено у відповідному акті. Це стосується тих послуг, які надаються щомісячно.

За словами Віктора Волонтирця, нині у Сумах розпочинається підготовка до опалювального сезону 2016-2017 років. Тому прийнявши рішення у квітні, члени виконавчого комітету надали змогу обслуговуючим організаціям якісно провести всі необхідні роботи.