Заява народного депутата України Олександра Сугоняко щодо скандального відео

Останні декілька днів у соціальній мережі Facebook розгорнулася цілеспрямована брудна кампанія з дискредитації мого доброго ім’я. Для цього використовуються фейкові акаунти та відео, скоріш за все, отримане організаторами кампанії незаконним шляхом.

На жаль, у цій кампанії взяв участь і колишній керівник Сум. З цього приводу заявляю наступне: за час мого перебування на посаді начальника юридичного управління у 2014 р. я не давав і не міг давати жодних незаконних наказів. Державна виконавча служба є самостійною, тож голослівні твердження про якийсь мій вплив на її керівника з метою загальмувати виконання судових рішень не відповідають дійсності.

Пов’язую цю кампанію з дискредитації із намаганням екс-регіоналів та їх союзників добитися реваншу, використовуючи звичні для них методи. Можливо також, що ці дії – початок підготовки до ймовірних парламентських виборів, вірогідність яких залишається дуже високою.

Залишаю за собою право адекватно реагувати на цю брудну кампанію у законний та правовий спосіб. Прошу всіх сумських журналістів критично ставитися до інформації, що оприлюднюється у соціальних мережах, і обов’язково звертатися за коментарями до тих, кого ними намагаються дискредитувати.

 З повагою, народний депутат України Олександр Сугоняко