Жителі багатоповерхівки у Ромнах отримали “приз” за активність

Депутат Сумської облради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін надав спонсорську допомогу жителям міста Ромни, які живуть у багатоповерхівці по вулиці Коржівська, на облаштування прибудинкової території.

Мешканці цього будинку з повагою ставляться до свого двору і власними силами роблять його комфортнішим. Вони самі побудували паркан, встановили дитячий майданчик, спорудили лавки, висадили клумби і щороку прикрашають їх новими квітами. Але на цьому не зупиняються: у планах ще — зробити парковку для автівок та затишну бесідку.

Такий активний процес благоустрою, звичайно, породжує певні питання. За вирішенням деяких із них роменчани звертаються до Дмитра Кірюхіна. «У мене є бажання допомагати таким людям, бо вони активні та беруть на себе відповідальність за те, в яких умовах живуть і в яких виховують своїх дітей. Вони не чекають, що хтось прийде і зробить для них комфортне життя, а потроху, власними силами, будують його самі. Це варто підтримки та заохочення», — упевнений депутат “Відродження”.