Жук заявив поліції, що не причетний до крадіжок квартир і фінансування кримінальних структур

Екс-директор департаменту містобудування і земельних відносин Анатолій Жук зробив на своїй сторінці у Фейсбук звернення до керівництва поліції Сумщини, у якому відкинув усі звинувачення на свою адресу щодо його причетності до різних злочинів. За словами звільненого посадовця, подібну інформацію, щоб збезчестити його ім’я, розповсюджують представники БЮТ.

“Я обуренний тим, що пропаганда БЮТа впливає навіть на людей досвідчених(хотів би додати,що в БЮТі ,як і в і нших політичних силах є свідомі люди,з деякими я навіть маю дружні стосунки) та людей, які за посадою впливабть на долі людські.
Мені прикро чути про маячню щодо мого впливу на пограбунки, крадіжки авто, квартирні крадіжки та інші злочини в місті Суми.
А тим більше, про моє фінансування кримінальних структур.
Це не відповідає дійсності, дуже м*яко кажучі.
Та більш за все, мене лякає те, що деякі керівники вірять в цю нісенітницю. Ця інформація гуляє серед силовиків та звучить на нарадах.
Мені було б зрозуміло, як би в цьому намагались запевнити громадян України з єдиною метою – дискредитувати Жука А.В.”, -написав Жук.

Крім того, він запевнив, що готовий черговий раз пройти поліграф на будь-яку тему, включаючи отсанній підпал офісу БЮТу.