Звільнений редактор “Сумщини” звинуватив Салатенка у протизаконних діях

Як ми уже повідомляли, минулого тижня голова облради Семен Салатенко підписав розпорядження про звільнення головного редактора газети «Сумщина» Сергія Моші за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.

Звільнений вважає цей крок Салатенка незаконним і говорить: «Голова облради Семен Салатенко вийшов за рамки своїх повноважень. На посаду мене призначали рішенням сесії, і ті ж депутати, двічі заслухавши мій звіт про виконану роботу, не визнали її незадовільною. Крім того, у мене не було жодної догани або стягнення. Тому він не мав ніякого права знімати мене з посади».

Проблема в тому, продовжує головний редактор, що видання не відпустили на роздержавлення. Як він стверджує, іде повний контроль над газетою напередодні можливих виборів до Верховної Ради. «16 червня під час моєї розмови із Салатенком він звинувачував мене у тому, що не в кожному номері про нього є публікації. Я вважаю це відвертим втручанням в редакційну політику газети. Питання зараз вивчається юристами, і свої права я буду захищати в суді», – резюмував Сергій Моша.

Поки ж заяву на виконання обов’язків головного редактора написав журналіст Віталій Кохан, але вона ще не задоволена.

Джерело: shans.com.ua