Як вибрати корисне морозиво

В літню спеку немає нічого найкращого, як охолодитися напоями або морозивом. Але перш ніж купити морозиво, необхідно врахувати ряд його особливостей. Ретельним чином вибирають товари для дітей: склад молочного продукту повинен бути безпечним. Великий асортимент продуктів пропонує мережа супермаркетів Новус. Спеціалісти розкажуть, як правильно вибрати морозиво.

Вибираємо варіант з безпечним складом

Морозиво не можна назвати корисним або дієтичним продуктом. Але без нього влітку просто не обійтися. Ідеальний варіант продукту містить:

  • молоко;
  • вершки;
  • цукор;
  • ваніль;
  • горіхи;
  • фрукти чи ягоди.

Серед інгредієнтів повинно бути якомога менше фарбників, ароматизаторів, консервантів.

Немає сенсу купувати продукт, який не містить цукру з метою зниження калорійності. По-перше інші складники в ньому досить калорійні, а по-друге, синтетичні замінники цукру часто більш небезпечні за нього.

Сучасні стандарти якості

В Україні існує кілька стандартів якості на морозиво: молочне, з комбінованим складом, заморожений сік. Перший стандарт виготовлено на основі натурального молока. Своєю чергою продукт ділиться на молочний, вершковий та пломбір. Вміст молочного жиру в пломбірі найбільший – 12-20%.

Морозиво з комбінованим складом – не кращий вибір. Саме цей продукт відрізняється тим, що в його складі застосовується не молочний жир, а пальмова чи кокосова олія. Такий заморожений десерт не можна вживати надто часто. Підозріло низька ціна говорить, що використовуються саме рослинні жири.

Заморожений сік також не дуже корисний. Адже його виготовляють на основі цукрового сиропу, додаючи до нього фарбники, ароматизатори та консерванти. Таким чином, максимальну безпеку для здоров’я має лише перший стандарт.

Великий вибір якісних товарів пропонує мережа супермаркетів Новус. Тут представлені різноманітні ласощі, які жителі Києва можуть замовити з доставкою. Протягом двох годин продукти чи готові страви будуть доставлені за вказаною адресою. Поки що послугами доставки можуть користуватися тільки жителі столиці, але в майбутньому такий сервіс буде доступним і жителям інших регіонів, де представлені супермаркети мережі.