Вибираємо найкращі суші для кожного смаку

Якщо ви шукаєте суші у Львові по низьких цінах, наш суші-бар пропонує не тільки класичний варіант, але й вегетаріанський, авторський, ексклюзивний. Така японська страва буде вражати не тільки смакові рецептори, але й буде корисною – дієтичною, смачною та ситною. Наші кухарі проходять спеціальну співбесіду для оцінки талантів, а також кожен наш кухар має відповідну кваліфікацію, високий досвід роботи. 

На сайті https://la.ua/sushi/ представлені суші, які будуть зроблені тільки після отримання замовлення. Ми контролюємо, щоб кожен інгредієнт був свіжим та якісним. 

Різновиди суші

Якщо ви не можете вибрати суші по своєму смаку, для початку потрібно знати розділення суші по групах:

  • Гарячий рол. Готується за допомогою спеціального кляру «темпура», далі рол проходить обсмаження на сковорідках. Це основна різниця таких ролів від інших типів. Далі ви можете вибрати такий інгредієнт, який вам буде більше до смаку – огірки, сир, кунжут чи навіть омлет японської кухні.
  • Класичні роли. Такий варіант полюбляє більшість наших клієнтів, тому що він поєднує овочі, рибу, рис та водорості норі. 
  • Великий суші-сет. Такий варіант завжди вибирається для великої компанії, тому що у кожної людини індивідуальне відчуття смаку. Щоб роли та суші сподобалися кожній людині в компанії, наш суші-бар пропонує асорті з різних типів та варіантів суші, ролів.
  • Преміум рол. Цей рол буде дуже особливим, тому що має унікальне поєднання смаку та аромату, а компоненти відрізняються розміром і різноманіттям.
  • Макі. Найбільш популярна японська страва, яка створюється з рису та додається начинка. Макі загортається у норі. Далі ця страва розрізається на шматочки й подається до вживання. В цю страву додаються креветки, лосось, авокадо та інколи краб.

Зверніть увагу, що суші завжди смакує краще з закусками та напоями, тому що обід чи вечеря має бути повноцінною та корисною.

Чому наші суші так добре смакують

Головним секретом є наш досвід і знання до своєї роботи. Кожен наш шеф-кухар роками відточує професіоналізм та зараз готові поділитися з вами найкращими та неординарними секретами в приготуванні японських страв. Необхідно зазначити, що в основні став широкий перелік свіжих інгредієнтів, що власник купує у перевіреного та надійного постачальника. Кожен день ми перевіряємо всі інгредієнти на стандарти якості, щоб ви могли не тільки отримувати задоволення від вживання страв, але й набиратися важливих мікроелементів, клітковини від овочів та риби. Ми не тримаємо готові роли та суші в холодильнику, а готуємо безпосередньо тільки після отримання замовлення.

Якщо вам потрібно замовити суші на велику компанію, на свято, на роботу для святкування, можете бути спокійними, адже ми завжди подаємо страви в естетичному і гарному вигляді.