Бен Уоллес пішов у відставку. Новим міністром оборони Британії став Грант Шеппс

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак призначив Гранта Шеппса новим міністром оборони.

Про це повідомляється в Twitter уряду країни.

Як зазначає Sky News, це буде вже п’ята посада Шеппса в уряді за останній рік: він був міністром транспорту за Бориса Джонсона, міністром внутрішніх справ за Ліз Трасс, міністром у справах бізнесу та міністром енергетичної безпеки за Сунака.

Крім того, Шеппс працював у двох урядах Девіда Кемерона.

«Починаючи роботу в Міноборони, я з нетерпінням чекаю на можливість працювати з відважними чоловіками та жінками наших Збройних Сил, які захищають безпеку нашої країни. І продовження підтримки Великою Британією України у її боротьбі проти варварського вторгнення путіна», – написав Шеппс.

Зазначимо, що напередодні цьогорічного Дня Незалежності України Шаппс приїжджав до Києва, де зустрічався з міністром енергетики Германом Галущенком. Крім того, на початку року Шеппс зустрічався з українським прем’єром Денисом Шмигалем.

Відомо також, що Шеппс минулого року приєднався до програми Homes for Ukraine, у рамках якої британські сім’ї приймали до себе українських біженців. Сім’я Шеппса прийняла у себе трьох українців – жінку із семирічною дитиною та її матір.

Нагадаємо, попередній міністр оборони Британії Бен Воллес подав у відставку сьогодні. Своє звільнення з посади він анонсував ще в липні.

slovoidilo.ua