Буданов відреагував на фейки рф щодо своєї “смерті”: в Україні формується загін безсмертних

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, коментуючи повідомлення у  кремлівських змі про свою загибель, сказав з насмішкою, що формується “загін безсмертних”, які будуть переслідувати росіян у страшних снах.

“Зараз в Україні створюється спеціальний загін безсмертних командувачів – Валерій Залужний, я, Степан Бандера, Симон Петлюра, Іван Мазепа. Тому у росіян і їхніх пропагандистів ще буде дуже багато роботи в нервовій, істеричній обстановці. Загін безсмертних буде серед ночі приходити у сни до російських обивателів, які прагнули захопити Україну, і їх кошмарити”, – сказав Буданов.

Так, чутки про загибель або важке поранення Кирила Буданова циркулюють у соцмережах, відколи росіяни завдали чергового ракетного удару по Києву 29 травня.

Російські державні канали одразу ж підхопили тему, брешучи, нібито українські ЗМІ повідомили про смерть Буданова.

Зазначається, що минулого тижня головний кремлівський пропагандист Владімір Соловйов заявив, нібито Буданов у комі в Німеччині.


У травні росіяни запустили три фейкові новини про “загибель” українських командувачів Сил територіальної оборони та Сухопутних військ ЗСУ Олександра Танцюри, Олександра Сирського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.