Бюджетний і швидкий спосіб повернути комфорт старому спальному місцю

Якщо ваше спальне місце давно втратило первісну пружність і жорсткість, а до нового ви ще не готові, існує простіший і швидший спосіб виправити становище. Він зручний тим, що не потребує кардинальної зміни інтер’єру, великих фінансових витрат, а в наш неспокійний час ще й має практичну користь.

Тонкий матрац можна постелити на підлогу в коридорі, застосовуючи правило захисту “двох стін”, а також взяти з собою в дорогу, скрутивши в багажник, або просто поставити в куточок до необхідності – це тільки деякі його практичні сторони.

Більше дізнатися про те, які додаткові особливості має матрац топпер 180х200 можна за посиланням https://matrasroll.com.ua/toper-180kh200/

Як вибрати топпер – рекомендації та поради

Вибір відповідного топпера для двоспального ліжка відіграє важливу роль у забезпеченні комфортного сну сімейної пари. Неважливо для якої поверхні він буде використаний: для ліжка, старого дивана, розкладного механізму або просто на підлогу, правильно підібраний топпер здатний зробити спальне місце максимально зручним. Все ж, перш ніж прийняти остаточне рішення про купівлю тонкого матраца, варто звернути увагу на кілька ключових факторів:

  1. Ступінь жорсткості

Топпери різної жорсткості – від м’яких до жорстких варіантів. Їхній вибір залежить від індивідуальних уподобань та особливостей здоров’я.

  1. Тип наповнювача.

Натуральні матеріали (латекс або кокосова койра); штучні (пінополіуретан); комбінація різних матеріалів. Кожен тип має свої особливості, що впливають на комфорт і довговічність продукту.

  1. Наявність чохла і кріплень

Деякі моделі поставляються зі знімним чохлом, який легко переться, а також з кріпленнями, що забезпечують надійне кріплення на матраці.

  1. Товщина

Тонкі моделі (3 см) призначені для корекції жорсткості ортопедичного матраца. Товсті варіанти (10 см) придатні для вирівнювання поверхні дивана і можуть використовуватися як самостійне спальне місце.

Якщо говорити про переваги топпера, то варто згадати питання доставки. Порівняно з об’ємним звичайним матрацом футони і топпери більш компактні і легко транспортуються. Інтернет-магазин матраців MatrasRoll має в наявності широкий асортимент як бюджетних тонких, так і двосторонніх топперів.

Особливості двосторонніх топперів

Найпрактичніші покупці часто вибирають двосторонні топпери на дивани. У такі моделі найчастіше входить наповнювач двох видів піни, які дають змогу коригувати ступінь м’якості або жорсткості спального місця. Також це корисно і самому виробу. Завдяки частому перевертанню він прослужить набагато довше.

Крім того топпери позбавляють від неприємних запахів. Часта зміна положення “верх-низ” сприяє повітрообміну.