Більше, ніж взимку. У ДПСУ назвали причину масового повернення українців з-за кордону

Другий тиждень українці масово повертаються в Україну з-за кордону. Перевага в’їзду над виїздом сягає 10-20 тисяч людей на добу.

Яка ситуація на кордонах України у зв’язку із повернення українців додому, у коментарі РБК-Україна розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Поступове збільшення пасажиропотоку прикордонники України почали фіксувати з 29 березня. До того пасажиропотік в середньому був до 80 тисяч осіб за добу в обох напрямках, не було чіткої переваги виїзду громадян, які перетинають кордон, або в’їзду, зазначив Андрій Демченко.

“Починаючи з 29 березня, пасажиропотік почав рости до 90 тисяч, понад 110 тисяч осіб на добу, особливо в суботу-неділю. Це чітко фіксувалося і 1-2 квітня, і 8-9-го. За вчора пасажиропотік був на рівні до 90 тисяч осіб”, – розповів речник ДПСУ.

За останні два тижні відзначається чітка перевага в’їзду громадян над виїздом. Основну категорію тих, хто в’їжджає, становлять громадяни України.

“Тобто ми добре розуміємо, що громадяни України повертаються з-за кордону, щоб провести Великодні свята в Україні. При тому, що різниця на в’їзд може досягати 10-20 тисяч на добу осіб і більше. Суттєва перевага в’їзду на ці свята навіть більша, ніж ми фіксували на новорічні свята”, – звернув увагу він.

rbc.ua