Виводимо авторську музику в тренди, або як стати крутим композитором 2023

Донедавна стати популярними в музичній індустрії було складно будь-яким авторам музики. Однак, з розвитком інтернету та технологій, процедура розкручування трохи спростилася. Головне, заздалегідь вивчати тенденції ринку, які чіпляють слухачів.
Зрозуміло, тут не варто покладатися на один жанр, адже серед трендів 2023, комбінування різних стилів, вважається чи не головним. Принагідно необхідно приділяти багато часу просуванню контенту через популярні соцмережі, включаючи зворотний зв’язок з передплатниками. Також є платні послуги, заробити на які можна, наприклад, за допомогою elslots, де пропонуються сертифіковані апарати та вигідні бонуси. До подібних послуг належать: оформлення преміум-акаунтів, підняття треку в ТОП, закріплення посту у спеціальній групі та інше.
Щодо соціальних мереж, тут все просто – це Інстаграм, Тік-Ток, Фейсбук та Твіттер. Але для грамотного використання треба вивчити можливості цих платформ. І ще, авторам необхідно заздалегідь продумати зовнішню складову їх публікацій. Тут: робота у фото- та відеоредакторах, написання привабливого опису, комбінування трендових хештегів та інше.

На які тренди радить звернути увагу Chat GPT у 2023-2024 роках

Першим очевидним трендом стане використання однієї композиції 2-3 різних жанрів музики. При цьому така тенденція зберігається вже кілька останніх років. Також найближчим часом можна звернути увагу на:
Мовлення у стрімінгу, віртуальній та додатковій реальності, а також участь в інтерактивних концертах. Усе це впливатиме як на творчість, а й сприйняття з боку шанувальників;
Можливість пробитися на світову арену музики композиторам із невеликих держав. Це забезпечить різноманітність та більше експериментів;
Бажання повернутися до ретро-звучання з новою інтерпретацією та подачею;
Очікується популярність пісень будь-якими іноземними мовами (фокус зміщується з англомовних композицій).
Використовуючи ці нюанси під час написання музики, автори без проблем матимуть змогу поширити її в соцмережах. При цьому, успіх музиканта залежатиме від супутнього контенту користувача, спілкування зі слухачами й регулярних оновлень в профілях. Не варто боятися робити по кілька постів щодня, адже це лише збільшить охоплення та зацікавленість у музиці.

Аудіосток для продажу треків, як один зі шляхів до майбутньої слави

Небагато музикантів знають про аудіостоки, які можна використовувати для продажу їх творів. Оскільки сьогодні зростає кількість візуального контенту, частіше стали потрібні унікальні музичні композиції на тлі. Музичні стоки позбавляють покупців зайвих витрат, пов’язаних з регулярними авторськими відрахуваннями. Своєю чергою, автори можуть без проблем заробити на прямому продажу треку.
Серед покупців можуть бути: блогери, розробники ПК-ігор, кінокомпанії, радіостанції, діджеї й так далі. Перед оформленням покупки замовникам доступні прев’ю для попереднього прослуховування. Якщо робота їм підходить, вони її оплачують та отримують у своє розпорядження.
Для авторів добре, що проєкти накладають на треки водяний знак та знижують якість до 128 кбт. Це захищає композиції від несанкціонованого завантаження. Далі, музикант чекає на продаж, додає по 3-5 нових композицій на тиждень, підвищуючи рейтинг, а також, у разі реалізації пісні, отримує винагороду з урахуванням актуальної комісії платформи (30 – 70%).