Влада вас попередить: секретар РНБО закликав українців не жити в очікуванні ракетних ударів

Український народ закликали не жити в очікуванні масованих ракетних ударів, адже  система оповіщення завчасно попередить.

На цьому наголосив Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону, пише Рубрика.

“Я хочу всіх заспокоїти. Коли буде ракетний обстріл, влада обов’язково вам про це буде повідомляти. Не треба жити постійно в очікуванні якихось неприємностей. Живіть своїм життям, яке і так складне”, – закликав Данілов.

Секретар РНБО нагадав, що в Україні діє система оповіщення, яка неодноразово довела свою ефективність.

Окрім цього, Данілов порадив брати інформацію про майбутні обстріли тільки з перевірених джерел, адже росія робить багато “вкидів” в інформаційний простір і часто вони є фейковими.


Нагадаємо, начальниця пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що росія своїми погрозами про “вирішальну ракетну атаку” може тиснути на Україну, таким чином намагаючись вплинути та залякати населення.

Гуменюк вважає, що рф намагається тиснути там, де не вистачає інших аргументів.

“Ми знаємо, скільки ракет в них залишилося, і якого класу. Ми розуміємо, що вони здатні застосовувати їх максимально сильно…

Але ми також усвідомлюємо, що зношення тих засобів, за допомогою яких вони випускають ракети, теж мають свої показники, вони також враховуються нашими аналітиками.

Це шалений психологічний тиск в умовах створеного енергетичної кризи, коли люди напружені і вишукують момент виплеснути незадоволення”, – підкреслила Гуменюк.