Відомий український письменник поділився враженнями від знайомства з Головнокомандувачем ЗСУ

На початку цієї весни письменник та музикант Сергій Жадан провів серію благодійних заходів у США, на яких за тисячі доларів продав прапори та книги з підписом головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. 

В новому інтерв’ю виданню “Українська правда” Жадан розповів про свої враження після знайомства з генералом.

“Приємно. Очевидно, це тішить авторське самолюбство. Хоча потім розумієш, що насправді не так важливо, що він цитує саме твої вірші, як те, що він читає книжки, і те, що він слухає музику. Це фантастичне відчуття того, що наш головком знає, що таке українська культура”, — розповів Жадан.

Сергій зізнався, що запрошував генерала на один з концертів гурту “Жадан і Собаки”. Втім, він виступ не відвідав. Жадан розуміє, що в Залужного зараз інші клопоти.

Перша зустріч поета та генерала була про волонтерські ініціативи. Залужний підписав книжки, які згодом продали на благодійних івентах та заробили 2.5 млн гривень на допомогу Україні. Вдруге Жадан та Залужний зустрілись заради обговорення підрозділу “Хартія”.

Поет розповів детальніше про враження від особистого спілкування з Залужним.

“Він доволі динамічний, адекватний, це людина, яка весь час у процесі. Валерій Федорович відразу почав говорити про справи на фронті. Але разом із тим у нього хороше почуття гумору. Причому цей гумор не є якийсь саркастичний, він не знецінює людей, а по-доброму жартує. У нього якісь постійні телефонні розмови, спілкування з помічниками, і це було доволі гумористично. Його підлеглі так само легко на це реагують”, — підсумував Жадан.

donpatriot.news