В ГУР закликали росіян уникати поїздок Кримським мостом через небезпечність об’єкту

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов закликав уникати поїздок Кримським мостом. Про це він сказав в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Якщо ми говоримо про цю конструкцію, яку росіяни називають Кримським мостом, то від самого початку, від проєктування й реалізації, (вона) містить у собі дуже серйозні хиби, дуже небезпечна конструкція. А після повномасштабного вторгнення – стає ще небезпечнішою. Це саме військова артерія, яка використовується для перекидання ворожих сил і засобів, щоб убивати українців. Це означає, що навіть цивільним росіянам слід уникати користування цим дуже небезпечним об’єктом. Тим більше, що він там незаконно стоїть, а значить, що стояти не повинен”, – сказав Юсов.

“Він погано себе почуває. Здоров’я вже не те, що було. І немає якихось підстав, що його здоров’я сильно покращиться. Швидше за все, буде навпаки”, — додав представник ГУР, коментуючи поточний стан мосту.

Крім того, партизани виявили засоби протиповітряної оборони російських військ біля Кримського мосту, розташовані на в’їзді до Криму з боку Тамані у рф.

ukranews.com