“Дайте координати – і виживете”: капітан Himars звернувся до росіян

Напередодні Нового року захисники України відповіли на “привітання” росіян та відправили у відповідь й свої подарунки. Наймасштабніший з них був у Макіївці, де вдалося подарувати квитки на концерт Кобзона чи не 600 окупантам.

Після цього випадку на болотах заскиглили. Заскиглили й на передовій самі загарбники, адже не очікували такої потужної відповіді на їхній тероризм.

Пропозиція зберегти життя

Тож при нагоді до окупантів звернувся український воїн “Капітан Himars” з привабливою пропозицією: зберегти власні життя в обмін на певну інформацію.

“Дай мені координати місць, де зосереджено броньовану техніку, знаходяться штаби, боєприпаси і я не битиму по розташуваннях (солдатів – ред.). Я знищу лише танки, арту, снаряди і паливо. Тоді ніхто не пошле тебе в атаку на убій. Так ти збережеш своє життя та життя своїх друзів”, – сказав військовий “Капітан Himars”.

Важко не погодитись, що пропозиція для росіян, які самі подекуди й не знають, за що воюють, які бачать принизливе ставлення командування та жалюгідне забезпечення, звучить доволі хорошим вибором.

Що трапилося у Макіївці: коротко

  • 31 грудня ЗСУ завдали удару по 19-му училищу, в якому знаходились російські військові, а також військова техніка. Завдяки цьому удару вдалося знищити, за деякими даними, від 400 до 600 осіб. Сам об’єкт міг бути обстріляний не тільки з HIMARS, але й звичайною артилерією.
  • Натомість у міноборони росії назвали значно меншу кількість загиблих внаслідок удару.
  • Загалом же за словами військово-політичного оглядача групи “Інформаційний спротив” Олександра Коваленка, Макіївка встановила новий рекорд, адже окупанти втратили 1 БТГ за менше ніж одну годину.

24tv.ua