Данілов про перевірку військкоматів: 11 областей перебувають в зоні особливої уваги

Робота територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) в 11 областях України перебуває в зоні особливої уваги правоохоронців.

Як передає Укрінформ, про це секретар РНБО Олексій заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону “Єдині новини”.

“Ми отримали звіт першого заступника міністра оборони генерала Павлюка відносно роботи тої групи, яку він безпосередньо очолював. 11 областей сьогодні перебувають в зоні особливої уваги цієї групи правоохоронців… Зараз тривають 100 обшуків у різних містах, пов’язаних саме з центрами комплектації, які, на превеликий жаль, у невідповідний спосіб займались тими речами, якими під час війни точно займатися не треба”, – повідомив Данілов.

У межах розслідування проведені майже сто санкціонованих обшуків на території Києва, Одеської, Закарпатської, Київської, Полтавської, Вінницької, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Житомирської й Івано-Франківської областей.

Відповідаючи на питання, чи потрібно саме зараз змінювати систему комплектації і мобілізації, секретар РНБО зауважив, що питання складне, однак наразі розглядається питання залучення до роботи в ТЦК та СП тих осіб, які повертаються з лінії фронту.

“Це непросте питання. Я можу точно сказати, що на старті, коли я проговорював це питання, і генерал Залужний, й інші члени Ставки підтримали рішення, що саме ті хлопці і дівчата, які повертаються з фронту, саме вони мають в першу чергу працювати в цих центрах. Люди, які пройшли фронт, які знають що це таке, і вони точно не допустять того, що роблять люди, які там певну частину життя проживали спокійно, жодного разу не перебуваючи на лінії фронту”, – вважає Данілов.

Він переконаний, що серед військових з бойовим досвідом знайдеться достатньо осіб відповідної кваліфікації для роботи у центрах комплектування.