«Дивна медіасенсація». Україна не планувала завдавати удару по москві в річницю війни — Подоляк

Україна не планувала бити по Москві на річницю війни, оскільки відповідне рішення було б інфантильним і не дало б жодної користі.

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter.

«Ми всі знову спостерігаємо дивну медіа-сенсацію… „У річницю війни Україна планувала вдарити по москві щосили, але партнери змусили її змінити рішення“, — конспірологічно повідомили авторитетні американські ЗМІ. Звичайно, без подробиць та логіки. І тому у мене виникає просте запитання. Навіщо нам це було потрібне? Яке завдання має вирішити така одноразова акція? Чи змінила вона перебіг війни? Чи змусить росіян бігти? Зняла б потребу у зброї?», – пише радник глави Офісу президента.

Як зазначив Подоляк, публікація, яка посилається на «анонімні джерела», виконує лише одну катастрофічну функцію: сформувати громадську думку на Заході про те, що Україна нібито «нерозумна, інфантильна та імпульсивна країна, якій небезпечно довіряти серйозну зброю».

За словами радника глави Офісу президента, Україна підходить до питання війни із залізною математичною логікою.

«Нам потрібні ракети далекого радіусу дії, щоб знищувати російську логістику на окупованих територіях, та різні види авіації, щоб захищати небо та руйнувати російські укріплення. Це головні складові успішних контрнаступних операцій та мінімізації втрат. Може, настав час припинити грати у відмовки та кулуарну реальну політику, поки йде війна і гинуть люди?», — пише Подоляк.


Нагадаємо, 24 квітня газета The Washington Post з посиланням на анонімні джерела повідомила, що у річницю повномасштабного російського вторгнення 24 лютого Україна готувала масовані удари по москві, але відмовилася від них на прохання США.

nv.ua