Експерт розповів, скільки Україні потрібно HIMARS для перемоги над рф

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що ЗСУ буде потрібно приблизно 200 гаубиць і близько сотні РСЗВ HIMARS для того, щоб впоратися з окупантами та повернути назад ті території, над якими вони змогли на сьогоднішній день встановити контроль.

Про це повідомляє УНІАН.

«Я постійно говорив про те, що треба скрізь намагатися поширити думку щодо того, що Україні потрібно не 20, а 200 гаубиць. Якщо говорити про ракетні установки HIMARS, то їх має бути не 60-80, а краще ціла сотня. Це дозволить максимально ефективно вирішувати завдання щодо знищення ворога на території України», – каже Жданов.

Військовий експерт додав, що у будь-якому разі наша країна переможе у цій війні з російською федерацією. Окупанти намагаються використати різні методи впливу на українців, але їхній особовий склад продовжує деградувати. росія зараз не має професійно навченої піхоти – вона закінчилася. Тепер ворог має виключно військовозобов’язаних, котрі колись давно проходили службу. Україна, у свою чергу, намагається навчити солдатів і надає їм при цьому більш сучасне озброєння.

Жданов додав, що він упевнений у тому, що США допоможе Україні та передасть потрібну кількість зброї для того, щоб виграти війну та назавжди поставити крапку у відносинах між нашою країною та росією. У цьому можна не сумніватися, особливо з огляду на те, що президент США вже підписав лендліз.

PN