“Жодної пощади для українського народу”: представник рф у Відні закликав вбивати українців

Постійний представник російської федерації при міжнародних організаціях в Австрійському Відні Михайло Ульянов закликав не шкодувати населення України, пізніше він спробував виправдатися, переклавши відповідальність на США та президента Володимира Зеленського.

Про це свідчить його пост у Twitter.

Михайло Ульянов у соціальній мережі прокоментував пост президента Володимира Зеленського про надання Україні військової допомоги від США та написав: “Ніякої пощади українському населенню!” англійською мовою “No mercy to the Ukrainian population!”. Пізніше представник рф видалив свій запис.

Публікація викликала хвилю обурення та критики на адресу дипломата. Пізніше Михайло Ульянов спробував виправдатись у Twitter і заявив, ніби мав на увазі зовсім інше, і його неправильно зрозуміли. Як написав постпред, його слова стосувалися США, які постачали зброю, а також президента Володимира Зеленського, який відмовлявся від мирних переговорів.

“Жодної пощади з їхнього боку до українського населення. Це те, що я сказав”, — наголошується в публікації.

Михайло Ульянов обурився, що опоненти неправильно інтерпретували його слова. Росіянин закликав не намагатися дискредитувати його та звинувачувати у закликах до насильства, а також згадав, що багато його родичів є українцями.

prm.ua