Зеленський заявив про плани відкрити в Україні завод танків Challenger

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 30 травня, провів розмову із представниками британської оборонної компанії BAE Systems, яка займається виготовленням танків Challenger та гаубиць М777. 

Про це президент повідомив у Facebook.

Сторони домовилися про відкриття офісу BAE Systems в Україні, а в перспективі Зеленський хоче запустити ремонтні та виробничі потужності компанії в Україні.

“Обговорили локалізацію виробництва в Україні. Домовилися розпочати роботу з відкриття офісу BAE Systems в Україні, а згодом  і потужностей із ремонту та виробництва продукції компанії”, — повідомив президент.

Він заявив, що Україна готова стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems.

“Ми зацікавлені у прямих відносинах із вашою компанією, без будь-яких посередників  не лише зараз, а й на далеку перспективу. Ми готові стати великим регіональним хабом для ремонту й виробництва різних видів продукції вашої компанії та зацікавлені у більш глобальних відносинах, ніж є зараз”, — заявив Зеленський.

trueua.info