Злитий у мережу «план контрнаступу» — фейк і спецоперація росії

Представник Головного управління розвідки (ГУР) МО України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону заявив, що злиті в мережу «засекречені військові документи» про плани ЗС України — це підробка та спецоперація російських спецслужб.

Про це повідомляє ГУР МО України.

«Останні десятиліття найуспішніші операції російських спецслужб проходили в фотошопі. З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо брехливі цифри по втратах з обох сторін. Частина інформації явно зібрана з відкритих джерел.

Якщо говорити про потреби української армії: тема багато обговорювалась на всіх рівнях. Ні для кого не є секретом, що Україна ставить питання про авіацію, танки, боєприпаси та інші речі, які потрібні для швидшого звільнення окупованих територій, для збереження життів. Все інше — будемо чекати офіційних коментарів. Але українському суспільству немає підстав переживати», — зазначив представник ГУР МО України.

Андрій Юсов додав, що контрнаступ буде, і головні плани ворог побачить і відчує на полі бою. Він також припустив, що росіяни могли підробити документи, щоб зірвати або уповільнити західну допомогу Україні.

armyinform.com.ua