Знищення командира підводного човна рф Ржицького: на росії вже “призначили” підозрюваного – він з Сумщини

У Краснодарському краї рф затримано підозрюваного у вбивстві заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи адміністрації міста Краснодара Станіслава Ржицького. Як повідомляють російські Telegram-канали, йдеться нібито про вихідця з Сумщини Сергія Денисенка.

“У Краснодарському краї затримано підозрюваного у вбивстві заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи адміністрації міста Краснодара Станіслава Ржицького.

Чоловік 1959 року народження, з ним проводять слідчі дії”, – повідомили росЗМІ із посиланням на слідчий комітет рф.

Згодом, за даними Telegram-каналу 112, стало відомо, що “за підозрою у вбивстві станіслава ржицького затримано 64-річного Сергія Денисенка”.

У будинку підозрюваного нібито “виявлено пістолет із глушником, з якого, ймовірно, скоєно вбивство”.

Telegram-канал також оприлюднив фото 64-річного уродженця Сумщини Сергія Денисенка та повідомив, що затриманий – “президент Федерації шотокан карате-до України SKIF, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту України, володар восьмого дана”.

Сергія Денисенка нібито затримали у Туапсе на орендованій квартирі.

“Операцію із захоплення підозрюваного проводили за силової підтримки спецназу. При собі він мав пістолет з глушником. Тепер експертам потрібно буде порівняти кулі та гільзи вилучені на місці вбивства із знайденою зброєю”, – повідомляє Telegram-канал 112.

Наразі офіційної інформації про затримання Сергія Денисенка немає. Україна також не коментувала інформацію про затримання.

УНН