Клименко розповів про кількість заявок до “Гвардії наступу” й назвав мінімальну зарплату добровольців

Міністерство внутрішніх справ не оприлюднюватиме списків бійців “Гвардії наступу”, до якої триває набір. Про це розповів глава МВС Ігор Клименко в інтерв’ю “Укрінформу”, опублікованому 7 березня.

Він повідомив, що зараз зареєстровано понад 23 тис. заявок від кандидатів у добровольці. Здебільшого це підготовлені люди, які вже мають бойовий досвід і вміють діяти у складі військових підрозділів, сказав Клименко.

“Ми побачили, що є дуже багато людей – і чоловіків і, до речі, жінок, які захотіли приєднатися до “Гвардії наступу” на різних позиціях. Не тільки в розвідці – прийшли медики, водії, ремонтники, техніки й так далі”, – повідомив міністр.

За його словами, приблизно 5% усіх заявок надійшло від жінок.

“Увесь особовий склад, насамперед – розвідка, штурмові підрозділи – це люди, які на час війни будуть надзвичайно закриті від надання інформації широкому загалу”, – заявив він.

Клименко запевнив, що кожну бригаду “Гвардії наступу” прагнутимуть належно озброїти, насамперед західною технікою й озброєнням.

Мінімальна зарплата добровольців у місці постійної дислокації зараз на рівні від 25 тис. грн, далі її визначатимуть районом перебування людини й веденням бойових дій, додав міністр.