Курити шкідливо: у Джанкойському районі Криму евакуація через “бавовну”

У Криму окупаційна адміністрація підтвердила детонацію боєзапасів на складі у районі села Майське (Джанкойський район). У міноборони рф причиною детонації назвали “загоряння на території тимчасового складу боєзапасів”.

Наразі місцевих жителів евакуюють.

Як росія коментує нові вибухи у Криму

Російська влада заявила, що нині жителів села Майське евакуюють через інцидент на півночі Криму. До речі, “бавовна” у Криму дуже розгорілась, тому масштаби вибухів суттєво зросли.

Як пишуть пропагандисти, у Криму відбулися дві різні “надзвичайні події”. Йдеться про пожежу на трансформаторній підстанції в Джанкої та детонацію на складі боєприпасів у селищі Майське, розташованому за понад 200 кілометрів від лінії фронту.

Росіяни масово виїжджають з Криму

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що в окупованому Криму тисячі громадян росії вже висуваються в бік мосту через Керченську протоку.

“Вас же попереджали одразу після Новофедорівки – не затримуйтесь, їдьте з нашого Криму завчасно… Ні, треба було вам чекати на Джанкой”, – додав він.

Чубаров підтвердив влучне попадання по військовій частині окупантів у селищі Азовське Джанкойського району. За його словами, вибухи лунають протягом години.

Поблизу Джанкоя росіяни розставляють пости, людей не пропускають.

“Голова Криму” Сергій Аксьонов, який виїхав у село Майське, заявив, що серед місцевих постраждали двоє людей, але їхньому життю нічого не загрожує.

Українські військові поки що ніяк не прокоментували вибухи у Джанкої.

Радник керівника офісу президента України Михайло Подоляк написав, що окупований Крим – це не про туризм, а про “вибухи складів і зростання смертельної небезпеки для загарбників і злодіїв”.

“Демілітаризація в дії”, – написав він у твіттері.

24tv.ua