Кілька днів і кілька хвиль — розвідка попередила про можливі масовані атаки рф на День Незалежності

На День Незалежності України агресивна росія може вчинити черговий акт ракетного тероризму.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню Оbozrevatel.com.

“Звісно, на День Незалежності України рф може вдатися до чергового акту ракетного тероризму. Це може трапитись на день раніше або пізніше. Або тривати кілька днів і кілька хвиль. Власне, я не думаю, що це може здивувати когось з українців”, ― сказав представник ГУР МО України.

Він наголосив, що рекомендації для громадян залишаються тими ж, які діють упродовж всього періоду широкомасштабної війни: «Чуєш тривогу ― йди в укриття».

Скібіцький додав, що День Незалежності ― найголовніше державне свято. За здобуття державності боролись багато поколінь українців, і ця цінність мотивує нинішніх борців за свободу та визволення України продовжувати завзяту та креативну роботу.

“Не в українських містах, а на росії мають тривожитись перед Днем нашої Незалежності, як і в будь-який інший день, бо доки окупанти перебувають на нашій землі, спокійного життя московія не побачить і не відчує”, ― підсумував представник воєнної розвідки України.

racurs.ua