Магазини для зброї: види та параметри вибору

Магазин для зброї – ємність, у якій розміщуються патрони і подаються вперед за допомогою спеціального механізму. Для успішного використання вогнепальної зброї потрібно мати при собі кілька таких виробів. Це знає кожен мисливець і військовий. Швидка заміна порожніх магазинів на заряджені і практично безперервна стрільба важливі в різних ситуаціях. Консультант інтернет магазину https://fonariki.com.ua/ допоміг розібратися нам детальніше.

Види магазинів для зброї

Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють різні види магазинів для зброї. За формою вироби бувають дискові та коробчаті, а також трубчасті та шнекові. Також магазини класифікуються за розташуванням патронів. За таким показником можливі два варіанти: однорядні та багаторядні. У магазинах для зброї розміщується різна кількість патронів. Такий параметр вказують у технічних характеристиках.

Магазини для зброї відомих брендів

Магазини для зброї виготовляють різні компанії, тому вибір якісних виробів ускладнюється. Рекомендуємо віддавати перевагу продукції провідних брендів:

  • Magpul – американська компанія, що міцно утримує перші позиції на збройовому ринку. В асортименті представлений великий вибір виробів з надійних матеріалів. Магазини для зброї виготовляються з якісних полімерів, що володіють міцністю і довговічністю. У деяких моделях передбачаються невеликі вікна, через які добре видно, скільки патронів залишилося;

  • FAB Defense – ізраїльська компанія виготовляє вироби, в яких поєднується ергономічність і стійкість до високих навантажень. Полімерні магазини для зброї мають текстуровану поверхню, завдяки чому їх зручно утримувати в руці під час дощу, в сніг і в рукавичках;

  • Umarex – німецька компанія, яка завоювала бездоганну репутацію. Виробник пропонує надійні вироби, виготовлені з використанням інноваційних технологій. За наявності запасного магазина збільшується боєкомплект і відсутня необхідність у постійному дозаряджанні зброї.

Як вибрати магазин для зброї

Вибір виробів величезний, тому потрібно шукати відповідні варіанти. Це можна зробити самостійно, ознайомившись з технічними характеристиками, або за допомогою консультанта.

До головних критеріїв належить тип зброї і калібр патронів. Також звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлений магазин. Це може бути метал або полімер. Обидва види матеріалів відрізняються міцністю і тривалим періодом експлуатації.