“Марна спроба легітимізувати анексію”. ЄС не визнає результатів “виборів” рф на окупованих територіях України

Європейський союз не визнає результатів так званих виборів, які країна-агресор рф провела на тимчасово окупованих територіях України. Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля, котру опублікували 11 вересня на сайті представництва Євросоюзу в Україні.

“Європейський союз рішуче засуджує проведення цих нелегітимних так званих виборів в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь, а також в окремих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України. Ми рішуче відкидаємо цю марну спробу росії легітимізувати або нормалізувати свій незаконний військовий контроль і спробу анексії частини українських територій”, – ідеться в заяві.

Боррель наголосив, що організовані окупантами псевдовибори – чергове порушенням міжнародного права, включно зі Статутом ООН, незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

“Європейський союз не визнає і не визнаватиме ні проведення цих так званих виборів, ні їхні результати. Політичне керівництво росії й особи, причетні до їх організації, понесуть відповідальність за ці незаконні дії”, – зазначив Боррель.

Він також додав, що вибори в самій росії відбувалися в умовах жорсткої військової цензури, переслідування опозиційних політиків і незалежних ЗМІ.


Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram


gordonua.com