Ми не можемо допустити, щоб війна в Україні тривала ще 500 днів — голова МЗС Британії

Світ не може допустити того, щоб війна в Україні затягнулася, а російському президенту путіну потрібно негайно вивести війська з України, а також розблокувати Чорне море для судноплавства. Про це, як зазначає віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк, заявив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку.

“Ми не можемо допустити, щоб ця війна тривала ще 500 днів. План Президента Володимира Зеленського з десяти пунктів показав шлях уперед. Україна хоче миру. Ми хочемо миру. Весь світ хоче миру”, — наголосив Джеймс Клеверлі.

Він підкреслив, що справедливий і міцний мир — це те, чого прагне міжнародна спільнота, і росія має зробити цей вибір вже сьогодні, вивівши всі свої війська з України.

За словами Олени Кондратюк, виступ Джеймса Клеверлі на засіданні Ради Безпеки ООН містив важливі меседжі, які свідчать про усвідомлення Західним світом жорстокої і цинічної стратегії путіна: максимально затягнути агресію, зруйнувати і виснажити Україну. А ще посіяти втому від війни в Україні у міжнародній спільноті, серед суспільств і виборців у країнах наших союзників.

“Ось чому важливо бути з Україною разом і до кінця — до Перемоги. Ось чому необхідно вже сьогодні, без жодних “але” надати нам усю можливу допомогу, зброю та засоби для того, щоб пришвидшити військову поразку росії в Україні”, — наголосила віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк.

armyfm