Ми не обирали війну, але ми прийняли бій, — Головнокомандувач ЗСУ звернувся до українців

Годинник відраховує останні хвилини найдраматичнішого року у новітній історії України і, напевне, у житті більшості українців. Зі словами підтримки та вдячності до громадян сьогодні звертаються політики та відомі люди.

Це зовсім інші привітання, ніж у мирні часи. Адже кожен з 310 днів, що минули від початку широкомасштабного вторгнення, робив мільйони незнайомих досі людей близькими. Люди рятували і допомагали тим, кого ще не знали учора. Люди віддавали і віддають життя за свободу і незалежність.

Саме тому звернення Головнокомандувача ЗСУ сприймається особливо. Бо він і Генерал і солдат водночас.

 

«Ми не обирали війну, але ми прийняли бій. І сам Бог на нашому боці, — каже Валерій Залужний, звертаючись до кожного. На наших плечах і плечах наших рідних лежать важкі випробування.

Це Різдво має присмак сліз і колір крові. Проте нам вистачить сил здолати ворога. У боротьбі народжується нація. Нехай вас, рідні, береже Господь! Нехай наша Перемога стане розквітом для України і кінцем для росії.

Всі, хто в строю, хто зараз утримує наші позиції. Рідні наших захисників і захисниць. Всі, хто молиться, вірить, допомагає збройним силам. Всіх, хто разом з нами протистоїть світовому злу. З Новим роком і Різдвом Христовим!» — такими простими і дуже сильними словами висловив сподівання на Перемогу Головнокомандувач ЗСУ.