Міносвіти звільнило чиновника, який насміхався над українською незалежністю

Міністерство освіти і науки України звільнило свого співробітника, який висміяв у соцмережах здобуття незалежності Україною та країнами Балтії.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

«Наказ про звільнення Андрія Василенка підписано. Від завтрашнього дня він більше не обійматиме жодної посади в Міністерстві освіти і науки України», – написав він.

Міністр зазначив, що рішення щодо звільнення Василенка ухвалили за результатами порушеного напередодні дисциплінарного провадження.

«Державна служба – це велика відповідальність. І це історія про служіння народові своєї держави. На моє переконання, жодна людина, яка ставить під сумнів незалежність своєї країни, незалежність, за яку принесено стільки жертв, не має права обіймати державні посади», – написав Лісовий.
Василенку у міністерстві пропонували самому написати заяву про звільнення, але він відмовився.

Нагадаємо, 24 серпня Андрій Василенко опублікував допис, де натякнув, що незалежність не всім колишнім країнам СРСР пішла на користь. Він назвав незалежність України “кидаловом” та розкритикував листівки, які агітували голосувати за незалежність 1 грудня 1991 року.

Також він розкритикував незалежність країн Балтії, назвавши Вільнюс “дірою”, а литовську кухню “лайном”.

“В один і той самий рік один і той самий мудрий народ у міцній більшості своїй проголосував за взаємовиключні параграфи (і СРСР зберегти з УРСР у його складі, і оголосити незалежність).

Мабуть, приголомшливо мудрий народ ні хріна не розумів, що робить. Як же було досягнуто цієї прекрасної мети?”, – написав співробітник МОН.


Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram


ua.news