Мінсоцполітики планує позбавити деяких мам-одиначок соціальної допомоги

Українкам можуть скасувати соціальні виплати, це стосується деяких одиноких матерів – у Мінсоцполітики уже розроблений відповідний законопроєкт.

Автори проєкту постанови КМУ “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій” пропонують скасувати грошову підтримку від держави деяким жінкам, які самостійно виховують дитину (дітей). Майбутній закон оприлюднили на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

У документі йдеться, що скасування стосується лише жінок, у яких на банківському депозитному рахунку є особисті кошти на суму понад 100 тисяч гривень.

Важливим уточненням є те, що така сума не обов’язково повинна бути на одному депозиті – враховуватимуться всі банківські вклади. Тому якщо загальна сума вкладів перевищує 100 тисяч гривень, то таку жінку вважатимуть фінансово незалежною і такою, що не потребує допомоги від уряду.

Варто зауважити, що ця норма діє й у разі призначення субсидії на оплату комуналки – якщо в одного із членів домогосподарства на банківському рахунку є понад 100 тисяч гривень, субсидія не призначається.

znaj.ua