Міністр оборони: У партнерів немає синдрому втоми від війни, хочуть бути з нами до перемоги

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Захід не має “втоми” від війни, і союзники мають намір продовжувати підтримувати Україну до перемоги. Про це він сказав у ефірі національного телемарафону.

Говорячи про те, що зараз немає потреби у додатковій мобілізації в Україні, Резніков наголосив, що потреба поки що є лише у зброї, і про список необхідного сповіщені західні партнери – це артилерія та снаряди до неї, бронемашини, танки, літаки та інше.

Резнікова запитали, чи не втомилися партнери від постійних “треба”, що надходять від України, на що він відповів негативно, але зізнався – і сам побоювався, що у дружніх країн буде “синдром втоми”.

“Мені здавалося, що він спочатку буде серед населення, місцевих медіа, а вони впливатимуть на політиків, ну і далі буде зменшення обсягів допомоги. Але партнери сьогодні дуже сильно хочуть і надалі бути партнерами у цій перемозі. І вони навпаки вболівають за нас, і на кожній зустрічі вони мені чітко кажуть: “Олексію, ми пишаємося, ви нас надихаєте, і ми будемо з вами до завершення цієї війни, до вашої перемоги, чого б нам це не вартувало”, – сказав Резніков.

Він наголосив, що ґрунтом для такої позиції союзників стали численні успіхи української армії на полі бою.

liga.net