Назад у СРСР: у Маріуполі окупанти заборонили вчителям фарбувати волосся і використовувати косметику

російські окупанти продовжують занурювати знищений та окупований український Маріуполь у “совок”. За “кращими традиціями” періоду СРСР вони запровадили новий “дрескод” для вчителів у маріупольських школах.

Жінкам заборонено фарбувати волосся, використовувати косметику, чоловікам – носити бороду. Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, вже з 1 вересня окупанти запроваджують низку обмежень щодо зовнішнього вигляду маріупольських вчителів, які Андрющенко навав “пекельним дрескодом”.

“Для вчителів-жінок. Заборонено фарбувати волосся, використовувати косметику (будь-яку), одяг похмуро-г*вняного сірого кольору класичного типу. Зачіска коротка, але не “йожик”. Для довгого волосся – кінський хвіст, або гуля”, – написав він.

Торкнуться обмеження й педагогів чоловічої статі. Вони мають бути ретельно поголені, носіння бороди заборонено. Одягатися вчителі мають у класичні костюми з краватками.

Ці “нововведення” Андрющенко назвав поверненням у СРСР.

“Привіт, СРСР. Ми так сумували за тобою (насправді – ні). Якщо чесно, це так тригерить і примушує згадувати загальноосвітню школу №7 у Маріуполі–Жданові. Та нескінченно довгі тижні покарань за порушення дрескоду учнем … Але то були 80-ті. Тепер 21 сторіччя, але Маріуполь хтось відштовхнув назад в середньовіччя”, – зазначив радник міського голови.

obozrevatel.com