На Сумщину передали гуманітарний вантаж з насіннєвою картоплею

Після звільнення Сумщини життя в регіоні відновлюється. Попри періодичні обстріли прикордонних селищ жителі регіону повертаються додому та активно господарюють, зокрема, доглядають за городами, адже в умовах війни продовольча безпека не менш важлива. Українські компанії та міжнародні організації допомагають у цьому. Зокрема, в рамках проєкту «КартопелькаUA‎»‎, який реалізується компанією «‎Агріко Україна» спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, жителі Сумщини отримали насіннєву картоплю, пише SEEDS.

Усі охочі змогли взяти для висаджування на власній ділянці якісний насіннєвий матеріал голландської селекції. Картоплю отримали не лише домогосподарства, а й професійні фермери.

Загалом, жителям Сумщини в рамках проєкту передали 40 тонн насіннєвого матеріалу.

«На цьому зупинятися навіть не плануємо й готуємо наступні партії насіннєвого матеріалу, що забезпечать продовольчу безпеку ще в багатьох регіонах нашої незламної України!‎»‎ — зазначають в компанії «‎Агріко Україна».

Насіння картоплі від компанії «‎Агріко Україна» в рамках проєкту вже отримали жителі Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Тернопільської, Вінницької, Волинської, Рівненської, Київської областей та населення багатьох інших регіонів. Слід зазначити, що ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.