Не надходять виплати ВПО: куди звертатись

У результаті повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, мільйони українців змушені були стати внутрішньо переміщеними особами. Тому держава вирішила підтримати ВПО та надати їм соціальні щомісячні виплати.

Проте на сьогодні ще не усі зареєстровані ВПО отримали свої 2 тис. грн. Що робити, якщо не приходить державна допомога для ВПО, дізнавалися Факти ICTV.

Чому можуть не приходити виплати

Передусім на це впливає велика кількість заявок на отримання допомоги. Майже пів мільйона українців подали заявку на соціальні виплати через Дію.

Велика їх частина наразі доопрацьовується, відповідно, це займає певний час.

Очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна закликала усіх, хто подав заявки, не хвилюватися, адже за заявами, поданими до кінця квітня, міністерство виплачує допомогу за березень та квітень.


Тому, якщо ви досі чекаєте на виплати за березень та квітень, вони 100% надійдуть вам найближчим часом. Необхідно трошки почекати.


Також варто наголосити, що починаючи з травня, виплати тим ВПО, які повернулися додому, скасовуються. Чекати на них не варто.

Виплати від держави продовжать отримувати лише ті переселенці, житло яких розташоване у зоні бойових дій, і вони не можуть повернутися додому. А також ті, у кого пошкоджене майно.