Окупанти почали вивозити свої сім’ї з Криму та півдня України

В Офісі президента заявили, що колаборанти та окупанти на півдні України та в Криму почали вивозити свої сім’ї до росії, а мер Мелітополя Іван Федоров стверджує, що у бік тимчасово окупованого Криму рухаються колони російської техніки.

“Ключові представники окупаційних адміністрацій півдня України та Криму терміново евакуювали свої сім’ї до рф. Супроводжує це масовий продаж нерухомості та іншого майна. Окупанти починають розуміти контури майбутнього “переговорного процесу” – пошук адвокатів для захисту в судах”, – заявив Михайло Подоляк.

Про таке заявляє і міський голова Мелітополя Іван Федоров:

“Окупанти побігли з Мелітополя у бік тимчасово окупованого Криму. Колони військової техніки вже зафіксовані на пункті пропуску у Чонгарі. Це було очікувано – стрімкий український наступ не залишає їм жодних шансів.
.
Щоб вивезти крадене із Запорізької області, військові “другої армії світу” вже зламують гаражі та викрадають автівки цивільних.
.
Власникам авто варто заздалегідь убезпечити свій транспорт. Адже може так статися, що евакуюватися на ньому будуть “асвабадітєлі”.